Home › Porady, kiedy w grę wchodzi Wynajem jachtów

Porady, kiedy w grę wchodzi Wynajem jachtów

Piękno Chorwacji, jej plaż i doskonałych wód, potrafią podkreślić wyłącznie najprzedniejsi poeci. Łatwo tu o jedyną w swoim rodzaju rozrywkę, taką jak zaglądanie do portów i bezproblemowe pływanie po wodach chorwackiego Adriatyku. Jeżeli ma się pozwolenie na kursowanie po wodach międzynarodowych, nic nie stoi na przeszkodzie, by zajrzeć także do portów w innych krajach tego akwenu. Radość rodziny i przyjaciół z kursowania między jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na zwiedzenie całego fenomenalnego wybrzeża oraz na zawinięcie do przepięknych wysp, które sprawiają satysfakcję swoim pięknem wielką liczbę turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga doskonale się zrelaksować w trakcie urlopu.

Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdą chwilę, dlatego sposobów na rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - nieduży jednak bardzo urokliwy państwo położony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To zjawiskowe i piękne lokalizacja zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród polskich turystów, ale także tych przybywających z całego globu.

Podróżując do Chorwacji na listę punktów do zobaczenia należy napisać Dubrownik - to nadzwyczajne i bardzo czarowne miasto zwane również "Perłą Adriatyku" pełne jest starych budowli, antycznych budynków czy uroczych, małych uliczek w których nie sposób się nie zakochać.

Ogromne odczucie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został opanowany. Najwspanialszy widok na miejscowość roztacza się ze góry Srd - połączenie lazuru wody, ceglanych dachów oraz bieli budynków powoduje naprawdę piorunujące poczucie..


<< Poprzedni
Następny >>