Home › Wycieczka w nieznane!

Wycieczka w nieznane!

Każdy fantazjuje o ucieczce od wyblakłej i monotonnej rzeczywistości. Schemat, który głównie składa się z budzika, zadań i zmęczenia rodzi mocne pożądanie, które wymusza na nas chęć relaksu. Idealnym rozwiązaniem jest wojaż w nieznane. Odkrycie nowego świata, zasmakowanieobcych smaków, poznanie nietuzinkowych ludzi. Potrzeba zmiany! To dokładnie ten bodziec nami steruje. Aczkolwiek problem tkwi w tym, że dla zwykłego polaka tego rodzaju fantazje giną na starcie, gdyż są niewyobrażalnie drogie. Wszakże jest na to rozwiązanie - zmniejszenie potrzeb. Nocleg pod gwiazdami, podróżowanie autostopem, bagaż pełen domowego jedzenia. Wszystko to pogarsza naszą wygodę, ale dodaje niesamowitego klimatu. Wielu turystów tego rodzaju jest zadowolonych ze swoich przeżyć. Bezpieczny hotel, serwowane dania w cenie i wygodny samolot nie oddaje tych samych emocji, a jedynie sprawia, że są bez smaku.

Jedyne czego potrzebujemy to motywacja. To prawda, że trudno zdecydować się na tego typu przedsiemwzięcie, ponieważ związane jest to z niepewnością.

Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie przerażające jakie może na początku wyglądać.

Wystarczy, że podejmiemy pierwszy krok, a cała reszta sama się ułoży.

Może się nawet zdarzyć tak, że już nigdy więcej nie zawrócimy o sto osiemdziesiąt stopni z powrotem do drętwego domu i rozpoczniemy zupełnie nowe życie w egzotycznym miejscu o którym często fantazjowaliśmy.

Wybierzmy się na wycieczkę już dziś!
.